Přírodní péče o vlasy. Síla olejů v produktech Nanoil

Síla olejů v produktech NanoilVlasová séra Nanoil jsou na trhu novým produktem. Nejedná se ale o jen tak ledajaká olejová séra, nýbrž o specificky vyvinuté produkty, které se ve třech různých verzích snaží pomoci lidem se třemi odlišnými druhy vlasů. Toto odlišení se nazývá porozita a vyjadřuje míru poškození vlasů. Vlasy s nízkou porozitou se velice jednoduše mastí, se střední mohou způsobovat problémy a být až příliš jemné a s vysokou porozitou mohou být poškozené a vypadat jako kusy slámy. Vyberte si ten nejvhodnější produkt právě pro vás!

Podobný produkt na trhu ještě nikdy nebyl. Kromě toho se ještě nikdy neobjevil výrobce, který by vlasovou strukturu opravdu dopodrobna studoval, zjišťoval, jak funguje v různých stádiích poškození a následně tyto poznatky uplatnil při výrobně ideálního séra, zaměřujícího se na co nejširší okruh uživatelů. Nanoil obsahují ideální mastné kyseliny pro péči o vlasy, které byly vybrány pro jejich jedinečnou schopnost penetrovat vlasovou ochranou bariéru a vlasy hloubkově regenerovat a vyživovat.

Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou

Z čeho je vyroben?

Jedná se o směs devíti přírodních olejů z nasycených mastných kyselin. Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou zahrnuje cedrový olej, kokosový olej, arganový olej a další oleje. Jeho složení bylo dále obohaceno kerastimovým a baicapilovým komplexem, které brání vypadávání vlasů a také je správně stimulují. Složení dále zahrnuje pantenol, vitaminy A a E a UV filtr, který bude vaše vlasy bránit před škodlivým UV zářením ze slunce.

Jak to funguje?

Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou funguje jak uvnitř vlasu, tak na jeho povrchu. Kontroluje funkci skalpu, udržuje stálou hladinu pH a zabraňuje přespřílišné sekreci mazu, čímž nedá prostor mastnotě, aby se vám uhnízdila ve vlasech. Nanoil také chrání vaše vlasy před slunečním zářením, vyššími teplotami, ztrátou vlhkosti a nedostatečné hydrataci. Kromě toho posiluje přírodní vrstvu lipidů, která chrání váš skalp před nepříznivými vlivy.

Pro koho je produkt určen?

Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou je ideálním olejem pro ty, kteří trpí problémy s těžkými, rovnými vlasy, které zatím nenesou známky viditelného poškození, ale které se například velice jednoduše zamastí. Jedná se o produkt, který velice efektivně pomáhá chránit vlasy před teplým vzduchem a to ať už se pohybujete v okolí rovníků a na hlavu vám neustále svítí rovníkové slunce, či si zkrátka často fénujete hlavu

Nánoil pro vlasy se střední porozitou

Z čeho je produkt vyroben?

Jedná se o kombinaci šesti vybraných olejů a velkého množství omega-7 a omega-9 nasycených mastných kyselin. Nanoil pro vlasy se střední porozitou zahrnuje makadamový olej, arganový olej, marulový olej, jojobový olej, maracujový olej a kokosový olej. Tyto ingrediencej sou dále obohaceny o komponenty, které účinek ještě zintenzivňují – Kerastim (proti vypadávání vlasů), Baicapil (pro podporu růstu vlasů), UV filtr, vitaminy A a E.

Jak produkt funguje?

Účinek je jak vnější, tak vnitřní. Nanoil pro vlasy se střední porozitou pomáhá udržovat ve vlasech optimální úroveň hydratace a zlepšuje krevní oběh v oblasti skalpu. Výsledkem toho je zpětné vstřebání většího množství živin, než tomu bylo před tím. Olej posiluje přírodní ochranou bariéru, obnovuje vlasové kořínky a chrání vlasy před tím, aby vyschly. Dále obnovuje vnější povrch vlasů po poškození. Produkt tak vlasům dodává trval ochranu před škodlivými externími faktory

Pro koho je produkt určen?

Inovativní produkt Nanoil pro vlasy se střední porozitou byl vyvinut pro většinu žen, které se nedokážou samy vypořádat se svými. Jedná se o perfektní řešení problémů s jemnými a slabými vlasy, které se často roztřepí a ztratí svoji pevnost, či s kůží, ze které se mohou uvolňovat lupy.

Nanoil pro vlasy s vysokou porozitour

Z čeho je produkt vytvořen?

Jedná se o komplex šesti přírodních olejů, které obsahují omega-3 a omega-5 nasycené mastné kyseliny. Sérum je určeno pro poškozené vlasy. Nanoil pro vlasy s vysokou porozitou je tvořen mandlovým olejem, arganovým olejem, růžovým olejem, avokádovým olejem, maracujovým olejem a olejem z bavlněných semen. Receptura je dále obohacena o inovativní ingredience pro růst vlasů a jejich posílení (Kerastim a Baicapil), o UV filtr, keratin, pantenol, hedvábí, lanolin a vitamin E.

Jak to funguje?

Tento produkt dodává tu nejintenzivnější péči. Regenerace je v tomto případě opravdu hloubková, vlasy jsou obnovovány a vyživovány a kutikuly jsou uzavřeny. Sérum tak vlasy ochrání před budoucím působení škodlivých faktorů. Nanoil pro vlasy s vysokou porozitou silně vyživuje a dodává správnou hydrataci vlasů. Produkt eliminuje suché konečky a stimuluje kořínky. Dále vás zbavuje problému s lupy.

Pro koho je produkt určen?

Nanoil pro vlasy s vysokou porozitou; záchrana pro dlouhodobě namáhané vlasy s roztřepenými konečky. Produkt skvěle funguje u lidí se zhoršeným stavem vlasů díky stylistickým procedurám, častému barvení či tepelnému stylingu. Nanoil funguje v případě poškozených vlasů opravdu skvěle.

VLASOVÁ SÉRA IDEÁLNÍ PRO KAŽDÉHO

Vlasová séra ideální pro každéhoMnoho žen (a mužů) se do séra Nanoil opravdu zamiluje. Každý může mezi třemi dostupnými produkty najít svého favorita, který jej zbaví všech problémů – ať už potřebujete jemnou, podpůrnou péči či opravdu silnou, hloubkovou regeneraci.

Jedná se o elegantní, šikovný a multifunkční produkt. Vyberte si tu verzi, která vás nejlépe doplňuje, používejte ji pravidelně a počkejte si na výsledky, které budou viditelné po několika málo aplikacích. Produkt je velice efektivní a má nesmírně jednoduchou aplikaci. Komfortní pumpa zlaté barvy je zasunuta do černého těla a celá lahvička produktu tak vypadá elegantně a luxusně. Kromě elegance a luxusu je ovšem tělo velice šikovné .

Volba aplikace také garantuje pohodlné užívání. Nanoil séra jsou skvělé pro nanášení na suché či vlhké vlasy, pro sprejování na vlasy či na nanášení skrze mísu. Vyberte si tu metodu, která je pro vás nejpohodlnější.