Čokoládový bronzer je můj nový miláček!

Ačkoli je stále léto, už cítím podzim ve svých kostech. Nevím jak vy, ale já vždycky myslím na tmavou čokoládu, když pomyslím na déšť a chladné počasí. Když už o tom mluvíme, hádejte, co jsem byla schopná sehnat ve výprodeji Sephora. Viděla jsem to zlevněné a řekla jsem si, že je to perfektní nástroj, který mi poskytne falešný vzhled opálení.

Chocolate Bronzer11Bourjois ‘Délice de Poudre’ vypadá jako tabulka čokolády a dokonce tak voní. Je dostupný ve dvou odstínech: olivový nádech pro hlubší odstín a světlí odstín pro světlou pleť. Já jsem si koupila tmavší odstín, jelikož jsem si říkala, že to bude perfektní pro konturování. Musím říct, že tohle je jeden z nejlepších bronzerů, které jsem kdy měla. Velmi dlouhou dobu jsem byla věrná Nars Laguna, ale Bourjois ‘Délice de Poudre’ vypadá být stejně dobrý.

Zjistila jsem, že nepotřebují spoustu produktů, abych získala přírodní vzhled. Je skvělé konturovat lícní kosti a čelist. Textura je matná, ale když se podíváte blíž, uvidíte zlaté částečky, které rozzáří celý obličej.

Bronzer je k dostání v kompaktní, kartonové krabičce. Uvnitř je produkt ve tvaru tabulky čokolády. Ačkoli balení a celkový nápad ohledně bronzeru jsou skvělé, chybí mi zrcátko a malý štěteček pro úpravy make-upu během dne. Také jsem si všimla, že je snadné vypadat oranžově, pokud aplikujete moc produktu.

Celkově jsem s nákupem moc spokojená. Produkt je levný a snadno může soutěžit s drahými značkami. Pokud máte rádi vůni čokolády, budete s Bourjois ‘Délice de Poudre’ spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *