Ze všeho nejdřív – mládí! Dermika kosmetická řada, Biogeniq

Je možné zůstat mladý a krásný po dlouhou dobu? Je to určitě těžké, ale možné. Biogeniq krémy od Dermika značky vám pomohou bojovat proti stárnutí. Prostě je zkuste.

Biogeniq kolekce se skládá z 8 kosmetických produktů. Jsou určeny pro péči o pleť pro lidi od 35 do 60 let. Základní úkol těchto produktů je bojovat proti vráskám a zjemnit obličej. Navíc, Dermika kosmetika dokáže hydratovat, posílit, zpevnit a vyživit obličej. Produkty od Dermika značky se skládají z: konzervační krém mládí s faktorem SPF 15, hydratační a posilující denní a noční krém, vyživující, vrásky redukující denní a noční krém, zjemňující krém, zpevňující krém proti vráskám, krémová maska snižující první známky stárnutí, posilující esence proti vráskám a krémová maska pro snížení výskytu vrásek okolo očí.

dermika_biogeniqBiogeniq kolekce je plná inovativních ingrediencí, např.: ectoine, vodní řasy, arganový olej a extrakty z rostlin. První ingredience, ectoine, je kyselina přírodního původu, která se nachází v bakteriích. Tato substance pomáhá kůži, aby vypadala lépe, oddaluje proces stárnutí, chrání kůži od ÚV paprsků, bojuje proti povadlosti kůže a zpevňuje. Tato složka je schopna omladit obličej. Pokud jde o druhou ingredienci, mořské řasy, ty pomáhají produkci kolagenu a elastinu a zároveň zpevňují obličej. Arganový olej je zdrojem vitaminů A a vitaminů E, které jsou schopné hydratovat, vyživit a regenerovat pleť. Extrakty z rostlin, mimo jiné například z kaktusu, kunai trávy, cictusu a ženšenu. Tyto elementy pomáhají obnovit správnou hydrataci a pevnost pleti, mají regenerační a protizánětlivé účinky.

Dermika Biogeniq kosmetika je v malých, bílých a zelených lahvičkách. Kapacita je 50 ml, kapacita krémových masek je 15 ml. Produkt by se měl aplikovat na suchou a umytou pleť. Doporučujeme vklepat kosmetiku do kůže pomocí prstů. Tento způsob aplikace totiž poskytne pleti i masáž obličeje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *