Provoking make-up, provoking série. Dr Irena Eris a její ProVoke kolekce

Sezona jaro-léto 2015, ProVoke kolekce od doktorky Ireny Eris. Tentokrát se kolekce skládá ze 3 produktů. Přečtěte si o obecných vlastnostech ProVoke kosmetiky.

ProVoke kosmetika je vždy k dostání v elegantním, bílém, malém boxu, který se zavírá kliknutím. Rozlišovací vlastnost kolekce je široká škála aplikace, kterou má každý jeden produkt. Abychom demonstrovali, zvýrazňovací make-up může být použit jako oční stíny a naše rty můžete namalovat pomocí tvářenky. Obecně by kosmetika měla být aplikována na naše oční víčka, tváře a rty za použití make-up štětce, (bohužel, u produktů však žádné štětce nejsou), nebo pomocí prstů. Která kosmetika tedy konkrétně patří do ProVoke kolekce od doktorky Ireny Eris.

drIrena

První je pudr na oči a tváře. Kosmetika je stlačena do tvrdé pudrovité formy a vypadá jako růže. Odstínů je hned několik, produkt můžete aplikovat jako oční stíny nebo jako tvářenku. Odstíny jsou 3: bright pink, orange a écru. Tato paleta barev dává kůži svěží a mladistvý vzhled. Díky složení je pleť po aplikaci jemná. Kapacita produktu je 8 g.

drIrenDalší částí ProVoke kolekce jsou oční stíny a tvářenka dohromady v jednom. V krabičce najdeme kosmetiku, která je ve tvaru několika malých růžiček, barvy čajové růže. Produkt můžeme aplikovat na oči a získat velmi přirozený efekt, nebo zase na tváře jako tvářenku. Tento produkt můžete aplikovat jak za sucha tak za mokra. Produkt má jemnou pudrovitou konzistenci a vydrží na pleti hodiny.

Poslední produkt z ProVoke kolekce jsou oční stíny a zvýrazňovač v jednom boxu. Na první pohled vypadá kosmetika dost podobně, jako výše zmíněná kosmetika. Tato kosmetika je však dostupná pouze v barvě Champagne Rose. Pokud se bavíme o aplikaci, produkt lze použít jako oční stíny a zvýrazňovač, který rozzáří Vaši tvář. Může být použit za sucha i za mokra. Produkt je také velmi snadný na aplikaci a má pudrovité složení.

Kosmetika Čajové růže a Champagne Rose má po 4 g.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *