Jak si udělat večerní make-up?

Večerními make-up by měl být elegantní a zároveň sexy. Perfektní vzhled pro svatby, plesy nebo párty. Následujte těchto pár jednoduchých triků a staňte se profesionálním maskérem.

Nejdřív potřebujete vědět pár základních pravidel. Je velmi důležité kůži připravit. Použijte lehký hydratační krém nebo mléko. Můžete také použít bázi pod make-up, která udrží make-up tak, jak má být, celý den. Večerní make-up je silnější, než normální make-up. Silnější make-up očí bude vypadat krásně v tmavém světě. Můžete také mít falešné řasy nebo třpytky. Nezapomeňte na konturování pomocí bronzeru a tvářenky. Nezapomeňte na rty. Pokud máte silné oči, vaše rty by neměly být výrazné. Pokud nemáte silný oční make-up, udělejte vaše rty zářivé a šťavnaté.

MakeUpNight1

Je pořadí důležité? Ano. Krém a foundation jako první. Pak korektor pro zakrytí nedokonalosti a potom pudr. Pak tvářenku, bronzer a zvýrazňování.

Nejlepší večerními make-up pro oči jsou kouřové oči stíny. Nejsvětlejší odstín přijde doprostřed očního víčka. Tmavá barva přijde k vnějšímu koutku. Aplikujte černou tužku na oči na vaší oční linku. Použijte tmavou řasenku a falešné řasy pro kompletní vzhled.

Rty by vždy měly být hydratovány balzámem před rtěnkou. Jedině tak rtěnka na rtech neuschne, barva vydrží déle. Nakonec přidejte trochu lesku na prostřední část rtů, budou vypadat větší.

Nakonec můžete použít sprej na zafixování make-upu. Toto doporučujeme, pokud je podnebí teplé a vlhké, tedy pokud se budete potit. Váš je make-up hotový. Užijte si to!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *