Ombre hair style – step by step. – Definitely a wrong headline

Odstraňování chloupků pomocí vosku, je oblíbená polo-permanentní metoda. Skvělá výhoda této procedury je, že ji může podstoupit kdokoli, jakéhokoli věku a může být prováděná na jakékoli části těla. Typ pleti také není překážkou. Každopádně, lidé s citlivou pletí nebo alergiemi musí počítat s možným podrážděním. Nehledě na pozitivní aspekty, člověk musí pamatovat určitá pravidla.

Zaprvé, čištění a peeling. Je důležité vaše tělo nebo obličej očistit a provést peeling. Eliminujete nečistoty v podobě mrtvých kožních buněk, prachu a špíny. Zadruhé, uklidnění. Po proceduře může být kůže podrážděná. Všechny nepříjemné reakce můžete uklidit pomocí hydratačního balzámu nebo oleje z aloe vera. Velmi často se voskové proužky prodávají spolu s uklidňujícími krémy. Za třetí, pravidelnost. Odstraňování chloupků pomocí vosku by se mělo provádět každé 3 až 4 týdny. Proceduru můžete provádět samozřejmě častěji, pokud je to nutné. Výsledky trvají déle pro ty, kteří mají světlé chloupky. Černé a tvrdé chloupky jsou těžší na odstranění a lidé, kteří je vlastní, musí proceduru podstoupit častěji.

maxresdefault

Existují i nějaké kontraindikace. Lidé trpící na rozšířené kapiláry, křečové žíly nebo alergie na vosk, by neměli proceduru podstoupit. Kromě toho, záněty folikul, dermatitida nebo akné jsou také překážkou pro tuto proceduru. Tato procedura je zakázána, pokud jste zrovna spálení od slunce.

Jak se vyhnout chybám při odstraňování chloupků pomocí vosku? Musíte zkontrolovat teplotu vosku na vašem zápěstí, nebo se můžete ošklivě popálit. Problém také může nastat se samotnou aplikací voskových proužků. Pokud není proužek přilepený pořádně, budete muset trhání opakovat. Výsledky? Poškození pokožky, zbytečné plýtvání proužků a čerpání času. Proužky by měly být strhávány z kůže proti směru růstu chloupků. Tak odstraníte chloupky i s kořeny. Další rada je, při strhávání zatáhnout svaly. Pozor také na modřiny, nesprávné strhávání proužku může vést k jejich tvorbě. Po proceduře aplikujte hydratační balzám nebo olej. Je extrémně klíčové poskytnout vaší kůži uvolňující substance po takové proceduře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *