Krátké, rovné řasy?

Měla jsem je taky, ale nikdy více. Od doby, co jsem začala používat Nanolash sérum na řasy, jsou moje řasy extrémně dlouhé! Zpočátku jsem tomu nechtěla věřit, ale tohle opravdu funguje.

Předtím, než jsem začala používat Nanolash, což je 4 měsíce zpátky, byly moje řasy ultra krátké a slabé. Z mých dřívějších příspěvků asi víte, že jsem ani nenosila řasenku. Moje řasy byly moc krátké a já je ani nemohla natočit pomocí kulmy na řasy. Když se mi podařilo nanést řasenku, chvilku to bylo v pohodě, ale po pár minutách mi řasy klesly a dokonce přes ně bylo špatně vidět. Slyšela jsem o Latisse, ale když jsem se zeptala svého doktora, řekl, že Latisse neseženu u nás v zemi. Kromě toho Latisse a jiná agresivní séra na řasy mohou dokonce změnit barvu vaší duhovky na hnědou. Mám krásně zelené oči a ráda bych, aby to tak zůstalo. Pak jsem četla Annin blog. Anna má krásné, autentické řasy a mluvila o Nanolash. Podívala jsem se na online recenze a okamžitě objednala. Jsem šťastná, protože Nanolash naprosto změnil, jak vypadám.

nanolash1

Výsledky jsou úžasné. Moje řasy jsou pevnější a vypadají plnější. Rostou strašně rychle a můžu upřímně říct, že jsem nikdy neměla tak dlouhé řasy. Pořád jsem v šoku, když se podívám do zrcadla. Zkusím udělat nějaké fotky a nahraju je, ale musím počkat, až najdu kameru, nedávno jsem se přestěhovala a chvíli potrvá, než najdu svoje věci. Vybrala jsem si Nanolash, protože mi ho doporučila moje kosmetička, jako to nejefektivnější a nejemnější sérum na řasy.

Pro mě je hrozně důležité, aby byl produkt přírodní a bezpečný. Rozhodně hodlám pokračovat v používání tohoto séra na řasy, hodlám si jich nakoupit pěkně velké množství, aby mi nikdy nedošly. Moji přátelé neustále komentují moje nové řasy a já se cítím tak dobře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *