RevitaLash Vs Nanolash

Dneska přináším update na RevitaLash sérum na řasy. Tento produkt jsem představila dva měsíce zpátky a byla plná nadějí. Každý den jsem aplikovala a jsem si jistá, že jsem udělala všechno správně. A teď tu jsem po dvou měsících a koukám na své řasy, co vidím?

revitalash1

Bohužel musím říct, že RevitaLash mi nedal to, co jsem očekávala. Moje řasy jsou slabé a krátké, díky prodlouženým falešným řassám, které jsem nosila přes rok. Vidím, že řasy jsou trochu silnější, ale žádné velké zlepšení to není. Před koupí tohoto produktu, jsem uvažovala ještě o Nanolash. Rozhodla jsem se pro RevitaLash, i když spoustu lidí mluvilo o podráždění, teď musím souhlasit.

Minulý týden jsem začala používat Nanolash. Používám ho pár dní a už teď můžu říct, že je skvělé nemít neustálé podrážděné oči. Je citlivý na moje oči a ty nejsou konečně konstantně červené.

nanolash66 Není to dlouho, co jsem začala používat Nanolash, Ale už teď vidím, že moje řasy jsou zářivější a méně vypadávají. Kromě toho, Nanolash je o polovinu levnější, než RevitaLash. Pokud bude dobrý, můžu bez problémů koupit další lahvičku. Upřímně nevím, proč sérum na řasy obecně stojí tolik. Je směšné utratit 100 € za produkt na oči, nehledě na to, zda jde o řasenku nebo sérum.

Dám Nanolash dva měsíce a přijdu zpátky s výsledky. Výrobce slibuje velké zlepšení během prvních 30 dnu. Další příspěvek o séru na řasy bude tedy velmi brzo.

Dejte mi vědět, co používáte vy a co funguje nejlépe. Zkusili jste RevitaLash nebo Nanolash předtím? Jaké jsou výsledky?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *