Proč miluji sérum Nanolash?

Proč miluji sérum Nanolash?

Vždycky jsem nenáviděla svoje řasy. Byly krátké a řídké. Sérum na řasy Nanolash používám zhruba 4 týdny, už teď vidím úžasné výsledky. Když jsem sérum vybírala, koukala jsem bezpečí a efektivnost. Moje řasy jsou teď delší a mnohem víc jich roste. Ohledně finálních výsledků jsem naprosto pozitivně přesvědčená a nemůžu se dočkat, až jich dosáhnu. Už po takto krátké době, vidím obrovský rozdíl ve vzhledu mých řas. Jsou silnější a hustší.

nanolash66

Před používáním Nanolash, jsem experimentovala s ricínovým olejem, ale bohužel mi nějak nepomohl. Aplikace trvala dlouho a udělala nepořádek. Než se olej a vsákl, zabralo to dobrých pár hodin a já byla uvězněna doma. Nanolash se dostane hluboko do vrstev kůže a během 3 min. jsem připravená dát na obličej zbytek make-upu a jít ven. V příbalovém letáku tvrdí, že je dobré používat Nanolash před spaním na čistou pleť, ale já preferuji aplikaci brzo ráno před čištěním mých zubů. Aplikace je jednoduchá a zabere pouze 20 s. Normálně nosím kontaktní čočky, takže nejdřív aplikuji sérum a potom až čočky. Produkt je tekutý a aplikujete ho jen na oční víčko. Nenašla jsem žádné informace ohledně obočí, Ale rozhodla jsem se aplikovat sérum i na vnější konce obočí, kde bylo obočí řídké a fungovalo to.

nanolash12213123Pro koho je sérum Nanolash určené?

NANOLASH je sérum na řasy doporučováno pro ženy i muže. Sérum může být použito i lidmi, kteří mají citlivé oči a těmi, kteří nosí kontaktní čočky. Séru by neměli používat nezletilí, kojící nebo těhotné ženy a ti, kteří právě prochází chemoterapií.

Jaký produkt na zlepšení řas používáte? Zkoušely jste produkty z drogerie? Ráda bych věděla, jestli nějaké z těch levných produktů vůbec fungují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *