Metalický oční make-up. Pure Color Gelée Powder oční stíny od Estee Lauder

Pure Color Gelée Powder oční stíny od Estee Lauder.
Oční stíny od Estee Lauder jsou charakteristické metalickou barvou a nerovným povrchem. Jsou uzavřeny v kompaktních, malých krabičkách, které se uzavírají na kliknutí. Uvnitř krabičky je zrcátko a malý aplikátor. Kromě toho, Estee Lauder Pure Color Gelée Powder EyeShadow jsou dostupné v následujících barvách: Cyber Teal, Cyber Gold, Cyber Silver a Cyber Copper. Každá kosmetika váží 3,8 g.

Estee Lauder1

Tento produkt od Estee Lauder se může aplikovat dvěma způsoby. Pokud chcete, aby barva byla silnější a vaše oči expresivnější, ponořte aplikátor do vody. Oční stíny aplikované tímto způsobem budou zářivější.

Pure Color Gelée Powder EyeShadow od Estee Lauder má pudrovitou a gelovitou konzistenci. Z toho důvodu je kosmetika snadná po aplikaci. Nehromadí se vám ve vráskách na oku a nestéká dolů během aplikace. Produkt byl navíc oftalmologicky testován a neobsahuje žádné vůně. Díky tomu může být používán i lidmi, kteří mají citlivou kůži okolo očí a těmi, kteří nosí kontaktní čočky.

Estee Lauder2Pomocí jedněch stínů od Estee Lauder je možné vytvořit kompletní oční make-up. Po omytí obličeje aplikujte bázi na oční víčka. Díky tomu bude kosmetika držet lépe. Pak sáhněte po očních stínech Pure Color Gelée Powder EyeShadow, pomocí aplikátoru aplikujte za sucha kosmetiku na celé horní víčko. Pak aplikujte oční stíny na vnější koutky očí, ale tentokrát, za mokra. Díky tomu získáte bez námahy kouřové oční stíny. Do vnitřního koutku očí můžete aplikovat světlé oční stíny, světlý korektor nebo zvýrazňovač, to udělá opticky vaše oči větší a otevřenější. Nakonec řasenku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *