Je čas pro recenzi na RevitaLash!

Je čas na RevitaLash recenzi!

Jsem tak šťastná, že tyhle 3 měsíce jsou za mnou. Znám dívky, které používají sérum na řasy a mají to jako denní rutinu. Ale pro mě to nebylo to nejlepší, hlavně proto, že díky RevitaLash mě hrozně pálily oči. Pokaždé aplikaci jsem cítila, jakoby moje pleť hořela! Udělala jsem shrnutí, abyste mohli vidět jasně, co bylo skvělé a co ne.

Previtalash2ro
Moje řasy jsou určitě delší a hezky zatočené. První dva měsíce jsem neviděla žádné rozdíly, pak ale moje řasy začaly růst. Ve vnitřních koutcích mých očí jsem měla krátké řasy, teď jsou dlouhé.

Je daleko lehčí je natočit pomocí kulmy na řasy a aplikovat řasenku. Vypadají úžasně, když aplikuji Hypnose Deep Black řasenku. Miluju to.

Barva mých očí se nezměnila. Jsou pořád zelené a chci, aby to tak zůstalo.

Proti

Řasy nejsou hustší tak, jak garantoval výrobce. Jsou sice delší, ale žádné nové nerostou. Jsou pořád hodně slabé. Já jsem si vybrala RevitaLash hlavně kvůli zhuštění a jsem velmi zklamaná.

Produkt mi podráždil kůži. V letáků tvrdí, že všechny ingredience jsou přírodní a senzitivní k pokožce. Pro mě to bylo jako kyselina na kůži. Pálení trvalo zhruba 5 min. po aplikaci. Produkt je navíc drahý, já ho naštěstí koupila ve slevě, i tak byl drahý. Představte si, když pro vás bude fungovat dobře, ale budete muset koupit lahvičku každé 3 měsíce. Šílené!

Celkově nejsem spokojena s produktem a hledám něco efektnějšího. Kamarádka Marie mi doporučila , prý nezpůsobuje podráždění. Ona ho používá přes 4 měsíce a je velmi spokojená. Už jste někdy použili nějaké sérum? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *