Bourjois Little Round Pot – nejlepší tvářenka vůbec!

Před několika měsíci, jsem lovila perfektní tvářenku. Většinou si dělám make-up ráno, nemám moc čas, abych ho přes den opravovala. Bylo pro mě tedy důležité, mít produkt, který by vydržel dlouho, a díky kterému bych nevypadala na konci dne unavená. Mnoho z vás doporučovalo Bourjois Little Round Pot Blush, jako perfektní řešení. Nejdřív jsem byla skeptická, ale všechny moje obavy zmizely, když jsem tvářenku aplikovala v Sephoře blízko mého domu. Vybrala jsem si odstín Rose Ambre.

Bourjois

Tvářenka je k dostání v roztomilém, růžovém kompaktním balení. Produkt je tvrdý a obsahuje velké množství pigmentu. Také bych ale ráda zmínila, že při výběru správného odstínu, jsem zkusila odstínů několik a všimla jsem si, že spousta z nich měla opravdu slabou barvu. S odstínem Rose Ambre nemám problém, jedno nanesení je dost, abych získala ten zdravý vzhled. Tvářenka vydrží celý den a spousta lidí mě zasypává komplimenty. Produkt vydrží opravdu dlouho, používám ho už 5 týdnů a vypadá pořád jako nový. Ovšem žádný produkt Bourjois bych nevyhodila, ani kdyby byl starý dva roky. Ovšem slyšela jsem, že ačkoli produkt může být používán opravdu dlouho, rychle vysychá.

Musím přiznat, že jsem ráda, že produkt je k dostání v drogériích, cena je lepší. Slyšela jsem, že Bourjois vlastní Chanel a tvářenky od těchto dvou firem, jsou v podstatě úplně stejně, kromě ceny. Miluji, že produkt je malý a má prakticky štěteček. Byla jsem překvapena, jak dobře tvářenka splyne s pletí, tváře vypadají zdravě a přirozeně. Kromě toho, tváře jsou jemnější. Normálně jsou tvářenky bez vůně, ale Bourjois Little Round Pot Blush voní jako růže a exotika. Vůně je jemná a příjemná.

Pokud chcete mít zdravě vypadající tváře, kupte si Bourjois Little Round Pot Blush, garantuji Vám, že ho budete milovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *